blackweek.pl

Nazwa.pl Kody rabatowe 2024

Ocena 5/5
Oddanych głosów: 22
Ostatnia aktualizacja: 2024-04-08
Z usług nazwa.pl od 1997 roku skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Dołącz do grona tych, którzy posiadają najlepsze dostępne w Polsce usługi.
Kontakt:
[email protected]
tel. 22 454 48 10
tel. 801 33 22 33
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Nazwa.pl

Cloud Backup kod 20% w nazwa.pl

Cloud Backup od nazwa.pl to profesjonalna aplikacja służąca do wykonywania kopii zapasowych plików, które są zapisane na dyskach komputerów.

Kod rabatowy Nazwa.pl

Mail Backup kod 20% – twórz kopie zapasowe wiadomości

Mail Backup to profesjonalna usługa, dzięki której możesz wykonywać kopie zapasowe wiadomości przechowywanych na skrzynkach e-mail. Kopie tworzone są automatycznie...

Mail Backup to profesjonalna usługa, dzięki której możesz wykonywać kopie zapasowe wiadomości przechowywanych na skrzynkach e-mail. Kopie tworzone są automatycznie nawet co 5 minut lub na żądanie użytkownika. Mail Backup pozwala na wykonywanie ich niezależnie od tego, czy korzystasz z serwerów poczty, takich jak gmail.com, wp.pl, onet.pl, o2.pl itd., czy utrzymujesz swoje skrzynki u dostawców komercyjnych.

więcej 
Kod rabatowy Nazwa.pl

Kod rabatowy 20% na usługę VPS Start

VPS (Windows lub Linux) to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujesz dostępu do samodzielnej administracji systemem operacyjnym i pełnej kontroli nad zainstalowanym...

VPS (Windows lub Linux) to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujesz dostępu do samodzielnej administracji systemem operacyjnym i pełnej kontroli nad zainstalowanym na serwerze oprogramowaniem. Pełna wirtualizacja KVM zapewnia funkcjonalności zbliżone do serwera dedykowanego, umożliwiając uruchamianie zaawansowanych projektów. W zależności od wybranego modelu procesora, samodzielnie decydujesz jak szybko będą działały Twoje usługi. Procesor Intel Xeon 3.3 GHz wykonuje wszystkie operacje o 40% szybciej od procesora Intel Xeon 2.2 GHz i zalecany jest do wszystkich projektów związanych z uruchamianiem skryptów PHP i baz danych MySQL. Im szybszy procesor wybierzesz, tym szybciej będą się generowały i wyświetlały Twoje strony WWW.

więcej 
Kod rabatowy nazwa.pl

Kod rabatowy 20% na domeny w nazwa.pl

Kod daje zniżkę 50% w abonamencie na 12 miesięcy na domeny. Rejestrując domenę w nazwa.pl, otrzymujesz poza samą rejestracją również pakiet usług dodatkowych...

Kod daje zniżkę 50% w abonamencie na 12 miesięcy na domeny. Rejestrując domenę w nazwa.pl, otrzymujesz poza samą rejestracją również pakiet usług dodatkowych „Bezpieczna domena”, który kompleksowo chroni i przyspiesza działanie usług powiązanych z domeną.

więcej 
Kod rabatowy Nazwa.pl

Kod rabatowy 50% na CloudHosting Wizytówka Start

Nie masz czasu na projektowanie, kodowanie, wprowadzanie treści? Zamów Wizytówkę Internetową razem z domeną, a za minutę będziesz mieć gotową stronę www...

Nie masz czasu na projektowanie, kodowanie, wprowadzanie treści? Zamów Wizytówkę Internetową razem z domeną, a za minutę będziesz mieć gotową stronę www oraz hosting i pocztę dla firm w pakiecie. Razem z Wizytówką dostajesz 18 szablonów w cenie jednego. Możesz je łatwo zmieniać w dowolnym momencie.

więcej 
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 22

Hosting i domeny
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Black Week Polska © 2024 All Rights Reserved Sitemapa Statystyki Polityka prywatności Współpraca Facebook Kontakt